00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Poznaj rzemieślników i artystów z Dolnego Śląska

OBRAZY, SZKŁO, WITRAŻE, CERAMIKA, WYPIEKI - IZERSKI JARMARK RĘKODZIEŁA I SZTUK WSZELKICH W KROMNOWIE

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to cykliczna impreza, która na dobre zagościła na kulturalnej i turystycznej mapie Dolnego Śląska.Co miesiąc w tym samym miejscu – uratowanym od ruiny dawnym kościele ewangelickim w Kromnowie - spotykają się lokalni twórcy i producenci żywności, oferując Państwu swoje niepowtarzalne produkty najwyższej jakości. To impreza dla tych, których napis na metce Made in China nie zadowala, dla tych, którzy plastikową tandetę wszechobecną na sklepowych półkach wolą omijać szerokim łukiem i wreszcie dla tych, dla których liczy się zdrowie i doskonały smak.Tu będziecie mogli przebierać Państwo w ręcznie robionych produktach: ceramice, biżuterii, szkle, obrazach, rysunkach, rzeźbach, szydełkowych torebkach, naturalnych mydłach i wielu innych rzeczach (co miesiąc zestaw twórców jest nieco inny). Będziecie mogli zdecydować, czy wolicie chleb orkiszowy, żytni czy może owsiany, ale którego byście nie wybrali będziecie mieć pewność, że nie ma w nim chemicznych dodatków, a pieczony jest zawsze z radością i bez złych emocji – bo tylko takie połączenie daje doskonały smak.Tu wreszcie będzie można chwilę odetchnąć, usiąść, wypić filiżankę kawy, zjeść kawałek domowego ciasta, zamienić kilka słów z twórcami, pobyć. Bez pośpiechu.

Malujesz, projektujesz, robisz biżuterię, ozdoby, a może masz w piwnicy pyszne przetwory na zimę, pieczesz niepowtarzalny w smaku chleb? Może prowadzisz firmę, która wydaje mapy, plany, książki o regionie, może masz jakieś ciekawe wydawnictwa w domu, które z różnych względów Tobie już się nie przydadzą?

Jeśli zaliczasz się do którejś z tych kategorii lub robisz podobne rzeczy – Twoje miejsce jest na Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich w Kromnowie.

Zasady wystawiania są u nas proste: zapewniamy stół i krzesło – jeśli masz swoje stoisko to też możesz je zabrać, w razie potrzeby podzielimy się sztalugami, parapetami i czym tylko chcecie – musimy jednak o Waszych potrzebach wiedzieć wcześniej. Zapewniamy dach nad głową, kawę, herbatę. Od Was oczekujemy pięknych stoisk i drobnej składki w wysokości 20 zł na pokrycie kosztów druku plakatów i uatrakcyjnianie Jarmarków co jakiś czas występami.

 

piszcie na adres galeria.izerska@gmail.com

 lub dzwońcie na nr tel. 75-76-57-680

http://galeriaizerska.wix.com/galeria-w-kromnowie

więcej informacji tutaj