00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Idealne miejsce na Twoją imprezę

BĄDŹ GOSPODARZEM SWOJEJ IMPREZY

hotel lobbyGościniec Pod Zielonym Jajem to fantastyczne miejsce na organizowanie spotkań rodzinnych, świąt, urodzin, komunii, rocznic, wesel oraz zamkniętych imprez w gronie przyjaciół. Jesteśmy przygotowani na nocleg dla 30 osób. Możecie Państwo dodatkowo korzystać z naszej stylowej karczmy, która obudzi Państwa pachnącym chlebem z pieca i aromatem świeżo zaparzonej kawy. Obfite i smaczne śniadanie zapewni przyjemny początek dnia. Serwujemy lokalne sery i wędliny gospodarskiego wyrobu, ekologiczne warzywa i przetwory. Obiady i kolacje przygotowywane są w oparciu o tradycje kuchni regionalnej, czyli kresowej i śródziemnomorskiej, bo większość mieszkańców okolicznych wsi i miasteczek to potomkowie repatriantów z Wołynia, Jugosławii oraz uchodźców z Grecji.

Wykorzystujemy sprawdzone, wypróbowane receptury. Świeże mięsa, dziczyzna i ryby z okolicznych hodowli są przyrządzane z najwyższą starannością. Warzywa i surówki stanowią dodatek do każdego obiadu, a wypieki i desery nie mają sobie równych.W sezonie letnim zapraszamy na wieczorne biesiady do sąsiadującej z domem, położonej na zadrzewionym wzniesieniu grillowej szopy.

Mamy doświadczenie w organizowaniu niepowtarzalnych imprez dla naszych gości z całego świata:  Polski, Niemiec, Holandii, Ameryki a nawet Australii. Przyjedź do gościńca, zaranżujemy świetną zabawę dla Ciebie i Twoich najbliższych. Pensjonat jest również przyjazny dla Państwa czworonogów.

more informations