00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Zagraj w golfa

LOKALNE POLA GOLFOWE W POLSCE I CZECHACH DLA CAŁYCH RODZIN, AMATORÓW I PROFESJONALISTÓW

Golf clubsNajprawdopodobniej gra w golfa została zapoczątkowana w średniowieczu, kiedy to wyciosanymi w drewnie pałkami uderzano w drewnianą kulę. Zafascynowani grą Londyńczycy przejęli zwyczaje kontynentalne i zbudowali słynny obiekt Pall Mall, istniejący do dzisiaj. W golfa w średniowieczu grali też Belgowie. W Holandii zaś w XVI w. król pogrywał w Colta.

Pierwszy wrocławski klub do gry w golfa został otwarty w 1999 r., stosunkowo późno w porównaniu do zagranicznych. Od tamtej pory na Dolnym Śląsku przybywa amatorów gry. Infrastruktura zielonych terenów to nie tylko równe łąki, atrakcją są też drzewa i stawy.

Rycerski Klub Golfowy Krobielowice
W przepięknym renesansowo-barokowym  pałacu, w dzielnicy Wrocławia można spróbować swoich sił w golfie w iście książęcej scenerii przepięknych ogrodów

http://www.golfclub.com.pl/en

Pole Golfowe im. Chopina w Szczytnej

Pole golfowe w Szczytnej, u podnóży Gór Stołowych, wykorzystuje naturalne ukształtowanie terenu, roztaczają się stąd malownicze widoki. Pole golfowe jest powszechnie dostępne, oferuje 9 dołków PAR 34,,Driving Range & Putting Green, wypożyczalnię sprzętu i piłek golfowych, indywidualne i grupowe lekcje gry w golfa, pokazy golfowe z wykładem na temat etykiety i reguł gry w golfa, kliniki i pikniki golfa dla początkujących skierowane dla grup zorganizowanych, imprezy okolicznościowe dla grup zorganizowanych. Na miejscu jest także restauracja.

ul. Borowina 2a
57-330, Szczytna

http://golfspa.pl/

Club Golfowy w Libercu

Czy grając w golfa możemy jednocześnie delektować się pięknymi, górskimi krajobrazami? Wybierz się w czeskie góry, gdzie znajdziesz świetne pola golfowe! Zarówno w Karkonoszach, jak i w Libercu, czekają na Ciebie idealnie przygotowane greeny, zapierające dech w piersiach widoki i świeże powietrze. Z pewnością spędzisz tu przyjemne, aktywne popołudnie.

Świetne pole golfowe, wspaniałe zaplecze, restauracja, pro – shop a w tle szczyt Jested ze słynnym hotelem na szczycie. ToYpsilon Golf Resort. Czeka tu na Ciebie 18-dołkowe pole golfowe angielskiego typu, o całkowitej długości ponad 6000 metrów, PAR: 72. W tym spokojnym zakątku, z dala od zgiełku cywilizacji możesz do woli delektować się swym ulubionym sportem.

http://www.ygolf.cz/cz/

Club Golfowy w Harrachovie

Jest to najwyżej ulokowane pole golfowe w Czechach, 730 m n.p.m., osadzone w pięknej naturze Karkonoszy Zachodnich. Ulokowanie pola w górskim wczasowisku umożliwia połączenie golfa z urlopem rodzinnym.

9-dołkowe pole Golf Club Harrachov zostało oddane do użytku w 2001 roku. Zaletą pola jest ograniczona, regulowana przepustowość graczy, maksymalna liczba grup na polu wynosi 7, co każdemu graczowi daje gwarancję dostatku prywatności i spokoju dla jego gry. Jesteśmy jedynym polem w Karkonoszach z zainstalowanymi miejscami startu (tee) dla najmniejszych golfistów w ramach projektu pn. rodzinny golf - Family Courses, dzieci stają się tak równowartościowymi partnerami swoich rodziców.

https://en.leadingcourses.com/europe+czech-republic+liberec/harrachov-mytiny-golf-club/club.html

Możemy również zorganizować golfa dla Ciebie w zaprzyjaźnionym Pałacu Wiechlice, spytaj właścicieli Gościńca Pod Zielonym Jajem o więcej informacji. Polecamy