Ucieknij z miasta i weź ze sobą firmę


Przebudowana stara stajnia w gościńcu to doskonałe miejsce do organizowana szkoleń firmowych, imprez integracyjnych, jak również prywatnych spotkań, jak np. kameralne wesela, urodziny. imieniny. Gościniec  Pod Zielonym Jajem to idealne miejsce aby uciec od hałasu miasta, gdy trzeba skupić się na projekcie albo odnaleźć inspirację lub po prostu spędzić miło czas ze współpracownikami. Zapewniamy zaplecze dla  firm szkoleniowych w małych grupach. Mamy sprzęt audio-wizualny potrzebny do prezentacji, szybki internet światłowodowy oraz pokój treningowy. Serdecznie zachęcamy do organizowania w naszym gościńcu szkoleń, imprez integracyjnych oraz pikników firmowych na świeżym powietrzu w otoczeniu zielonych łąk blisko domu. Mamy komfortowe warunki noclegowe dla maksymalnie 35 osób.

Pensjonat jest również przyjazny dla Państwa czworonogów. Możemy  bez problemu zapewnić transport z lotniska oraz w stronę powrotną. Proszę zadzwoń lub napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań i zapewnimy wygodę dla Twojej firmy.

Przygoda na bezdrożach to wspaniały pomysł na budowanie dobrych relacji i zaufania w grupie współpracowników, jak również partnerów biznesowych, niezależnie od wieku i profesji. Mówimy w języku polskim i angielskim.

Kontakt Antoni i Gosia Jackiewicz
Tel. 00 48 (0) 607 200 200 email:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

Kameralne miejsce dla grup i biznesu

Poza sezonem


Nasz gościniec specjalizuje się w organizowaniu kameralnych imprez firmowych oraz spotkań rodzinnych i towarzyskich. Gościńcowa karczma z profesjonalnie wyposażoną kuchnią umożliwia organizowanie biesiad z dla ponad 30 osób. Naszym atutem jest każdorazowo starannie przygotowane bogate menu.

Do dyspozycji jest też sala szkoleniowa z rzutnikiem, ekranem i  tablicą flipchart. Wynajmując całe nasze siedlisko na wyłączność grupy gwarantujemy, że nikt z zewnątrz nie przeszkadza w spotkaniu. Dla chętnych na spędzanie czasu na świeżym powietrzu mamy należące do gościńca hektary lasu i łąk, gdzie można zaplanować uczestnikom wielorakie zajęcia. Niejako standardową propozycją jest wyprawa kultowymi samochodami Land Rover Defender po okolicznych bezdrożach.

Miejsce inne niż wszystkie ...

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur