Hotel na Home Office


Praca w trybie home office, podobnie jak próba rzetelnego wywiązania się z obowiązków zawodowych w hotelowym lobby to prawdziwe wyzwanie. Z myślą o osobach mieszkających i pracujących w regionie oraz odwiedzających Sudety służbowo oferujemy usługę home office. Nasz hotel to doskonałe miejsce do zdalnego wykonywania obowiązków zawodowych. Stabilny sygnał WiFi oraz cisza stwarzają dogodne warunki do pracy – uczestnictwa w konferencjach oraz negocjacjach biznesowych w trybie zdalnym. Dodatkowym atutem naszej oferty jest dostęp do wyśmienitej kuchni.

Sudety – Home Office w malowniczo ulokowanym hotelu

Przedsiębiorcy, menagerowie, pracownicy wyższych szczebli – często wyjeżdżając na urlop obawiacie się Państwo o ewentualne warunki do pracy w sytuacji kryzysowej. Może się bowiem zdarzyć, że ze względów niezależnych będziecie zmuszeni do pracy zdalnej. Wybierając Sudety i położony tutaj Gościniec Pod Zielonym Jajem możecie być pewni dogodnych warunków do pracy. Sygnał WiFi jest nie tylko stabilny, ale przede wszystkim dostępny w pokojach, dzięki czemu nie musicie pracować w hotelowym lobby. Sam Gościniec znajduje się z dala od szumu wielkiego miasta – smogu, hałasu i ulicznych korków – stwarzając bardzo dobre warunki do koncentracji.

Nasz hotel posiada doświadczenie w obsłudze gości biznesowych. Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby Państwa praca w hotelu była przyjemna i nic jej nie zakłóciło.
Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi home office zachęcamy do kontaktu w celu określenia szczegółów współpracy. Usługę obsługi pracy zdalnej oferujemy zarówno w ramach stałej współpracy, jak i usług doraźnych. Do skorzystania z oferty naszego gościńca zachęcamy klientów biznesowych z całej Polski. Zapewniamy dogodne warunki dla pracowników w delegacjach.

Zapraszamy na virtualny spacer po naszych gościńcu. Przez wielką sień, można przejść na drugą stronę domu.

 

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur