Klimatyczny nocleg na wakacje lub wypad na weekend? Wybierz góry!

Dolny Śląsk to miejsce magiczne, w którym naprawdę odnajdzie się każdy. Przyjeżdżają tutaj zarówno miłośnicy odkrywania polskich zabytków i zwiedzania starych zamków jak i zwolennicy aktywnego spędzania czasu na sportowo. To miejsce, które idealnie sprawdzi się także dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta i zaznać odpoczynku pośrodku niczego. I to chyba właśnie tutaj odnajdujemy prawdziwą magię Dolnego Śląska. To miejsce na tyle uniwersalne, zaskakujące i jednocześnie z dala od zgiełku i tłoku, że tutaj naprawdę można wypocząć. Jeżeli chodzi o sam nocleg, to coraz częściej ludzie decydują się nie na bezduszne hotele, w których każdy pokój wygląda tak samo, a w długim korytarzu jest ich kilkanaście, a na ciekawe pensjonaty, które same w sobie są historią. To właśnie takie miejsce sprawiają, że czujemy klimat wakacji bardziej, a każdy pobyt stanowi osobną, niesamowitą przygodę.

Potrzeba obcowania z naturą

Większość ludzi decyduje się na wyjazd na wakacje, głównie przez potrzebę odpoczynku. Nawet kilkudniowe oderwanie się od rutyny i wyjechanie gdzieś, do naturalnego otoczenia i klimatycznego hotelu, może całkowicie odmienić Twoje samopoczucie. Sama możliwość wyjechania z miasta i zwiedzanie czegoś nowego, odkrywanie okolicy po swojemu, daje ogromną satysfakcję. Jeżeli dodatkowo dookoła rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki, które zostały stworzone przez naturę na przestrzeni tysięcy lat, okazuje się, że takie kilka dni może sprawić ogromną różnicę. Wyjeżdżając w góry wcale nie musisz wspinać się na wysokie szczyty, aby nacieszyć oczy niesamowitymi widokami. Wystarczy, że zatrzymasz się na chwilę i rozejrzysz dookoła. Sam mikroklimat górski jest niesamowity. Jeżeli dołożysz do tego nocleg w klimatycznym miejscu to okaże się, że to idealny pomysł na oderwanie się od miejskiej dżungli i prawdziwy odpoczynek.

Oderwanie się od codzienności

Oderwanie się od rutyny dnia codziennego to dla większości wystarczający powód dla tego, aby udać się na odpoczynek w góry. Oczywiście nie chodzi o uciekanie przed czymkolwiek, a jedynie o to, aby oderwać się od tego, co otacza nas na co dzień. Taka odmiana dla każdego jest ważna i potrzebna. Co więcej, może przynieść wiele korzyści dla samopoczucia, chęci do pracy i kreatywności. Taka wycieczka to także świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. W codzienności, kiedy pęd życia jest naprawdę duży brakuje takiego czasu spędzonego z osobami, które są dla nas ważne. Wspólny wyjazd w góry do klimatycznego hotelu to może być świetny pretekst do spotkania! Nasz hotel zlokalizowany jest w Sudetach, zachęcamy do noclegu w Lwówku Śląskim. Przyjedź do nas na przejażdżkę rowerem po Górach Izerskich, offroad w Sudetach, czy na spokojne wakacje na dolnym śląsku. Zapraszamy!

Tel. 00 48 (0) 607 200 200 email:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

Miejsce inne niż wszystkie ...

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur