Pokoje


Nasz Gościniec oferuje 5 indywidualnie urządzonych komfortowych 2osobowych pokoi z łazienkami.

Nr 9 - Izba Pańska superior


 
 
 
 
 

Nr. 9 - Izba Pańska - superior
Pańska Izba na poddaszu  z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem dachowym, to jeden z najbardziej przestronnych pokoi. Daje możliwość dołączenia dwóch dostawek. Izba nadaje się idealnie dla 4-osobowej rodziny (opcjonalnie dwie pełnowymiarowe dostawki).
W izbie podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze z lampkami i szafkami nocnymi, odrestaurowana szafa i komoda, stare fotele z małym stoliczkiem, przy stoi lampa podłogowa oraz dodatkowo fotel bujany, lodówka. Okno dachowe od dziedzińca oraz okno w ścianie szczytowej od strony południa, z widokiem na wieś i okoliczne wzgórza.
Salon kąpielowy z oknem dachowym, kabina prysznicowa z deszczownicą, ratanowy fotel, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny światłowodowy Internet WiFi. 

Powierzchnia pokoju 34 m², łazienki 9 m².

+     

 

NR 10 - Izba Pańska superior


 
 
 
 
 

Pańska Izba  na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem dachowym, to najbardziej nasłoneczniony pokój w całym gościńcu. Jedno z okien wychodzi na wschód oraz dwa okna dachowe wychodzące na południe. Piękny widok na okoliczne wzgórza.
W, odrestaurowana szafa i sekretarzyk, stare fotele z małym stoliczkiem, na którym stoi lampka.
W łazience jedyna w całym gościńcu kwadratowa kabina prysznicowa z deszczownicą, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty. Dostępny  światłowodowy Internet WiFi.  

Powierzchnia pokoju 31 m², łazienki 4 m².

    

 

Nr 12 - Izba Wysoka deluxe


 
 
 
 
 

Wysoka Izba na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem, ze wspaniałym widokiem na zalesione wzgórza i w oddali XIII-wieczny kościół św. Bartłomieja.. Belkowy strop pod którym znajduje się podwójne łóżko małżeńskie lub dwa jednoosobowe, stara szafa, stylowe fotele i stolik. Opcjonalna pełnowymiarowa dostawka.

Łazienka nieco mniejsza, ale równie przestronna, wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki. W pokoju czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty,  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty. Dostępny  światłowodowy Internet WiFi.

Powierzchnia pokoju 21 m², łazienki 4,4 m².

+     

 

Nr 14 - Izba Pańska superior


 
 
 
 

Pańska Izba na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem, mocno nasłoneczniona z widokiem na wzgórza oraz przez duże, dwuskrzydłowe okno na piękny ponad 300-letni dąb. Idealna dla 3-osobowej rodziny.
W izbie podwójne łóżko małżeńskie lub dwa jednoosobowe z lampkami i szafkami nocnymi, stół z krzesłami, stylowa szafa, lodówka. We wnęce pod oknem bardzo wygodny fotel z lampą podłogową i stoliczkiem. , Istnieje możliwość dołączenia dostawk.i

Obszerna łazienka z dużą umywalką i kabina prysznicową z deszczownicą, suszarka do włosów, ręczniki. W pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty. Dostępny  światłowodowy Internet WiFi.  

Powierzchnia pokoju 30 m², łazienki 6,5 m².

+     

 

Nr 15 - Izba Pańska superior


 
 
 
 
 
 

Pańska Izba na poddaszu  z zachowanym wspaniałym starym belkowaniem, z małżeńskim łożem i lampkami nocnymi. Przez duże, dwuskrzydłowe okno widok na piękny ponad 300-letni dąb.
W izbie łóżko małżeńskie, stara, odrestaurowana szafa, stylowe fotele, przy których stoi lampa podłogowa, stoliczek oraz fotel bujany, lodówka.

Salon kąpielowy z oknem dachowym wyposażony w dużą umywalkę oraz kabinę prysznicową z deszczownicą, ratanowy fotel, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty. Dostępny  światłoiwodowy Internet WiFi.

Powierzchnia pokoju 27 m², łazienki 12 m²

    

WYPOCZYNEK W GOŚCIŃCU POD ZIELONYM JAJEM
TO KROK W INNY WYMIAR

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur