Offroad w Sudetach


Malownicze bezdroża Dolnego Śląska stanowią doskonałe tło dla wielu atrakcji turystycznych niedostępnych w innych miejscach w Polsce. Jedną z takich atrakcji jest Offroad w Sudetach. Offroad w Sudetach to nieszablonowy sposób na zwiedzanie okolicy i zdobywanie nowych doświadczeń. Wycieczka Land Roverem po trudno dostępnych miejscach na długo zapada w pamięci naszych Gości.

Offroad w Sudetach – niezapomniane wrażenia, cudowne widoki

Ofertę wycieczek offroadowych kierujemy przede wszystkim do osób poszukujących nowych wrażeń, które liczą na aktywny wypoczynek z nutą adrenaliny. Zapewniamy pełną pasji i pozytywnych emocji przejażdżkę po cieszącej oko okolicy, która z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Do skorzystania z oferty zachęcamy również osoby, którym zależy na kontakcie z naturą i podziwianiu widoków – styl i dynamikę jazdy każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań naszych Gości, dzięki czemu na przejażdżkę możemy zaprosić również najmłodszych uczestników wypoczynku.

Gości zainteresowanych skorzystaniem z atrakcji zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wycieczki. Do Państwa dyspozycji oddajemy niezawodne samochody Land Rover Defender z doświadczonymi kierowcami, którzy czuwają nad bezpieczeństwem przejażdżki, jednocześnie wskazując najbardziej atrakcyjną trasę wycieczki.

Zapraszamy na virtualny spacer po naszych gościńcu. Przez wielką sień, można przejść na drugą stronę domu.

 

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur