Rowery w Górach Izerskich


Jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku? Fanem jazdy na rowerze? Góry i Pogórze Izerskie to miejsce, w którym połączysz przyjemne z pożytecznym i oprócz błogiego relaksu skosztujesz przyjemności, jaką daje eksplorowane okolicy na jednośladzie. Gotowy na sportowe wakacje? Wybierz gościniec „Pod Zielonym Jajem” na swoją bazę wypadową. U nas w spokoju zaplanujesz kolejną wyprawę, a także zregenerujesz siły i powspominasz poprzednią.

Zwiedzaj teren, dojeżdżając do kolejnych atrakcji oraz zabytków rowerem. Na Pogórzu Izerskim jest to doskonały środek transportu, pozwalający budować formę, a zarazem cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Dojedziesz nim do zamku Grodziec, pałacu Lenno, zapory pilchowickiej czy do podnóża wulkanu Ostrzyca Proboszczowicka. Niezapomniane widoki oraz świetny nastrój gwarantowane zarówno w trakcie wycieczki, jak również po powrocie do hotelu.

Wiele kilometrów tras rowerowych

Jeżeli chodzi o rowery, Góry Izerskie oferują sportowcom – zawodowcom i amatorom, naprawdę sporo. Sam lub w towarzystwie członków rodziny i przyjaciół możesz eksplorować wielokilometrowe szlaki przeznaczone do uprawiania turystyki pieszej oraz rowerowej. Bezpiecznie i komfortowo albo ekstremalnie i z większym wysiłkiem – trasy mają różne stopnie trudności, długości oraz stopnie przewyższenia. Na pewno nie zaznasz na nich nudy!

Jednoślady możesz zabrać ze sobą. Na terenie naszego hotelu udostępniamy bezpieczne i wygodne miejsce do ich przechowywania. Możesz też zdecydować się na skorzystanie z wypożyczalni, tym samym ograniczając ilość bagażu, jaki zabierasz ze sobą na wakacje.

Aktywny wypoczynek? Tylko w Górach Izerskich z bazą noclegową Pod Zielonym Jajem. Serdecznie zapraszamy rowerzystów, którzy lubią wracać w swoje ulubione miejsca lub odkrywać nowe, poruszając się na jednośladach. Okolica na pewno Cię nie rozczaruje, lecz dostarczy wielu pasjonujących krajobrazów, zabytków, atrakcji turystycznych oraz wyzwań, które będziesz wspominał przez wiele lat! Zapraszamy także do skorzystania z oferty noclegu z psem!

Zapraszamy na virtualny spacer po naszych gościńcu. Przez wielką sień, można przejść na drugą stronę domu.

 

Kontakt


Gościniec Pod Zielonym Jajem
59600 Lwówek Śląski,
Płóczki Górne 102,
gosciniec@podzielonymjajem.pl, tel.: 00 48 607 200 200

Dla użytkowników GPSa:
deg° min' sec.dd" N51°05'15,56" E15°32'03,57"
deg° min.dddd ' N51°05,2593' E15°32,0594'
deg.dddddd° N51,087655° E15,534323°

Zapraszamy ...

Nasi przyjaciele:


Manufaktura Bolesławiecka
Studio Borowski w Tomaszowie Bolesławieckim
Studniska Horse Centrum
Stadnina Punktur